HZ12-25/08 On-Off Two Positions 2 Poles with Lengthen Pole and Emergency Stop Padlock Power Cut Off Motor Rotary Cam Switch
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
21
quantity
Product details
Category
SwitchesProducts DescriptionModel Number: HZ12-25/08 Position number: 2 position Rated current: 25A Phase number: 2 Poles Material: Plastic/Silver contactApplication: Control motor