Cosmas 10 Pack 2363-128ORB Oil Rubbed Bronze Subtle Arch Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
  • High Quality Oil Rubbed Bronze Finish
  • Hole Centers / Spacing: 5" (128mm)
  • Overall Length: 7-13/16"
  • Width: 7/16" --- Projection: 1-3/16"
  • Individually Polybagged with 1" Mounting Screws Included
UPC 766150906868
Color Oil Rubbed Bronze
Shape Arch
Brand Name Cosmas
Metal Type Bronze
Style Name 10 Pack
Unit Count 10.0 Count
Finish Types Bronze
Manufacturer Cosmas
Model Number 2363-128ORB - 10 Pack
Material Type Metal
Exterior Finish Bronze
Handle Material 100% Die-Cast Zinc Metal